Bill Gates Türkiye'de çiftlik kuracak iddiası!

03 Kasım 2021 Çarşamba 18:56

Dünyanın en zenginleri listesinin üst sıralarında yer alan ve son dönemde özellikle pandemi ve yapay et açıklamaları ile gündeme gelen Bill Gates’in Türkiye’de çiftlik kuracağı iddia edildi. Bill Gates, yakın zamanda Türkiye’ye gelmişti.

Bill Gates Türkiye'de çiftlik kuracak iddiası!
Microsoft'un kurucusu ve dünyanın en zenginleri listesinin üst sıralarında yer alan Küreselci Bill Gates'in son haftalarda Türkiye'de tatil yapması ABD basınının da gündeminde. ABD Merkezli NY Post söz konusu tatili değerlendirerek, "Bill Gates, Türkiye'de arsa bakıyor" iddiasını gündeme taşıdı.

Bill Gates Türkiye'de çiftlik kuracak iddiası!

HACI GATES’İN TÜRKİYE İLGİSİ!

YENİ PANDEMİ OLABİLİR DEMİŞTİ!

Bill Gates, dünyanın bir sonraki pandemiye hazır olmadığını öne sürerek yeni pandemiler olabileceğine işaret etmişti. Bill Gates'in bu iddiası,  'pandemide Bill Gates'in parmağı var' yorumlarını da beraberinde getirmişti.   'Salgın hazırlıklarına gösterilen ilginin beklediğimden daha düşük olmasından biraz endişeliyim' diyen Gates, dünyanın bir sonraki pandemiye hazır hale gelmesi için 100 günde aşı üretme, diğer 100 günde ise bunu milyarlarca insana sunabilme kapasitesine ulaşması gerektiğini öne sürmüştü.

ROTSCHİLD VE ROCKEFELLER AİLELERİNİN DİYARBAKIR ZİYARETLERİ

Dünyanın en zengin ve en karanlık aileleri arasında gösterilen Rotschild ve Rockefeller ailelerinin 3. kuşak temsilcileri ise son zamanlarda Diyarbakır’a ilgi gösteriyor. BM yetkilileri ve büyükelçilerin de yer aldığı pek çok isim, Diyarbakır’ın Çınar ilçesindeki Zerzevan Kalesi’nin altındaki gizli Mithras Tapınağı’nı görmek için kente geliyor.

Yorum Gönder

@name x