Darkdevilz'den Belçika'ya sanal darbe

17 Aralık 2012 Pazartesi 15:42

Hacker grubu Darkdevilz İslam'a ve Hz. Muhammed'e hakaret eden filmi gösterime sokacak olan Belçika'ya siber saldırı düzenledi.

Darkdevilz'den Belçika'ya sanal darbe

 İslam’a yönelik hakaretler içeren bir film daha çekildi. Müslümanlar’a ve Hz. Muhammed’e hakaret eden film bu kez İspanya’dan geldi. Hz. Muhammed'i aşağılayan filmin ilk gösterimi ise Belçika’da yapılacak.

PKK terör örgütü ve BDP’li milletvekillerinin internet sitesine düzenlediği saldırılarla isimlerini duyuran Darkdevilz hacker grubu ise Belçika’da yayınlanacak İslam’a hakaret filmine sessiz kalmadı. Darkdevilz'den Belçika'ya sanal darbe vuruldu.

Darkdevilz, ‘Masum Peygamber’ ismi verilen hakaret filmine tepki olarak Belçika’nın internet sitelerini hackledi. 100’e yakın siteye siber saldırı düzenleyen Darkdevilz, İslam’a hakaret eden filmi destekleyen Belçika’ya siber saldırılarla tepki gösterdi.

Geçtiğimiz aylarda da ‘Müslümanlar’ın Masumiyeti’ isimli hakaret filmi tüm dünyada büyük tartışmalar yaratmıştı. İslam’a ve Hz. Muhammed’e hakaretler içeren film büyük olaylar çıkartmış ve ABD Libya Büyükelçisi’nin ölümüne neden olmuştu.

Yorum Gönder

@name x