Deniz Baykal Rusya’da işadamlarıyla bir araya geldi

12 Nisan 2013 Cuma 09:25

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile birlikte Avrupa Komisyonu Parlamenterler Meclisi (AKPM) konferansına katılmak için St. Petersburg’a geldi.St. Petersburg Başkonsolosu Tanju...

Deniz Baykal Rusya'da işadamlarıyla bir araya geldi

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile birlikte Avrupa Komisyonu Parlamenterler Meclisi (AKPM) konferansına katılmak için St. Petersburg’a geldi.

St. Petersburg Başkonsolosu Tanju Bilgiç’in onurlarına verdiği yemeğe katılan milletvekilleri Türk işadamlarıyla sohbet etti. Eşi Olcay Baykal’la birlikte programa katılan CHP eski liderinin oldukça neşeli olduğu görülürken, iş adamlarıyla tek tek sohbet etti ve fotoğraf çektirdi.

Yemeğin ardından konsolosluktan ayrılan milletvekilleri, 12 Nisan’da AKPM tarafından düzenlenen, “Sınırları Olmayan Bir Avrupa İnşası ve Parlamentoların Rolü” konulu konferansa katılacak. AKPM Başkanı Jean Claude Mignon başkanlık edeceği konferansta, Türkiye’nin Avrupa Birliği sürecinin de ele alınması bekleniyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x