Devrilen kamyondaki inekler böyle savruldu

19 Aralık 2012 Çarşamba 06:14

Rusya’da kontrolden çıkan inek yüklü kamyonun devrildiği kaza, karşı yönden gelen araçtaki kameraya yansıdı. Kamyondan yola yuvarlanan onlarca inekten hiçbiri şans eseri telef olmadı. Sürücü de kazadan hafif yaralı kurtuldu. Trafik kazalarıyla...

Devrilen kamyondaki inekler böyle savruldu

Rusya’da kontrolden çıkan inek yüklü kamyonun devrildiği kaza, karşı yönden gelen araçtaki kameraya yansıdı. Kamyondan yola yuvarlanan onlarca inekten hiçbiri şans eseri telef olmadı. Sürücü de kazadan hafif yaralı kurtuldu.

Trafik kazalarıyla ünlü Rusya’dan video paylaşım sitelerine 11 Aralık’ta meydana gelen ilginç bir kaza görüntüsü düştü. Aşırı hızlı olduğu belirtilen büyükbaş hayvan yüklü kamyon, başka bir araca çarptıktan sonra kontrolden çıkıp yolun ortasında yan yattı. Şans eseri sürücünün hafif sıyrıklarla atlattığı kaza sırasında aracın kasasında bulunan inekler yola savruldu. Büyük bir gürültüyle yere düşen bütün ineklerin tekrar ayağa kalktıkları görüldü. Kaza, karşı yönden gelen bir aracın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x