Karı kocanın arabası peş peşe nehre uçtu

25 Ocak 2013 Cuma 13:04

İngiltere’de farklı araçlarla yola çıkan karı kocanın arabası peş peşe nehre uçtu. Çocuklar, anneleriyle birlikte yüzerek kıyıya ulaşmayı başarırken; baba verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Karı kocanın arabası peş peşe nehre uçtu
 İngiltere’nin Derbyshire kentinde farklı arabalarla yola çıkan karı kocanın arabası peş peşe nehre uçtu. Buzlanmanın neden olduğu kazada David Cox hayatını kaybederken; Ruth Cox ve iki çocuğu yüzerek kıyıya ulaştı.

KARI KOCANIN ARABASI PEŞ PEŞE NEHRE UÇTU

David Cox ve Ruth Cox çifti çocuklarını okula bırakmak üzere evden ayrıldı. İki ayrı arabayla yola çıkan çiftin araçları buzlu yolda kayarak birbiri ardına nehre uçtu. Daily Mail gazetesinin haberine göre, anneleri ile aynı arabada olan Loan ve Tess suya batan araçtan çıkarak kıyıya yüzmeyi başardı. Fakat kaza sırasında bilincini yitiren baba David Cox aracında sıkıştı. Anne Ruth Cox eşini kurtarmak için nehre geri dönerken; çocukları da civardaki evlerden yardım istedi. 42 yaşındaki David Cox kazadan yarım saat sonra araçtan çıkarıldı fakat cep telefonunun çekmemesi nedeniyle ambulansa geç haber verildi. Baba David Cox’un hayatını kaybettiği kazada anne Ruth Cox ve iki çocuğunun sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Yorum Gönder

@name x