LİBYA’DA MÜSLÜMANLARA NAMAZ KILDIRAN IŞİD’Lİ YAHUDİ

28 Ağustos 2017 Pazartesi 11:11

IŞİD'in arkasındaki Yahudi gerçeği.. bazı devlet büyüklerimiz zamanında bunlara "kızgın Müslüman çocukları" demişti....

LİBYA'DA MÜSLÜMANLARA NAMAZ KILDIRAN IŞİD'Lİ YAHUDİ
 ŞU TEZGAHA BAKIN...
Libya'da, Müslümanların önünde namaz kıldıran, Cami'de imamlık yapan, Müslüman gençleri kandırıp IŞİD'e yollarken suç üstü yakalanan, İmam, İsrailli yahudi bir Mossad ajanı çıkıyor...
Hem IŞİD'i kuruyorlar, hem Ajanlarını İmam diye Müslümanların önüne koyuyorlar, Hem Müslüman gençleri kandırıp IŞİD'e yolluyorlar, Hem o gençlerle Masum insanların kafasını kesiyorlar, Hem Müslümanları terörist diye dünyaya servis ediyorlar, Hem IŞİD sayesinde ülkeleri işgal edip, PETROLE konuyorlar. 
TEZGAHI GÖRÜYORMUSUNUZ...
Libya hükümeti, ‘Ebu Hafs’ isimli bir cami imamının aslında Benyamin Efrahim’ adlı MOSSAD ajanı olduğunu açıkladı.
Kaynak / Lübnan ‘El Cedid’ televizyonu...
GÖRÜYORMUSUNUZ TEZGAHI,
MÜSLÜMANLARIN BAŞINA NASIL ÇORAP ÖRÜYORLAR...
Ölen, Öldürülen, Tecavüze uğrayan, Bombalanan, Evi başına yıkılan, yer altı zenginlikleri çalınan, diri diri yakılan, Ülkeleri işgal edilen, Cesetleri ak deniz kıyılarına vuran, Üstüne terörist diye dünyaya servis edilen hep Müslümanlar...
Not : Şimdi anladınız mı, Neden IŞİD'in İsrail'e değilde, hep Müslüman ülkelere saldırdığını. Amerikanın çıkarlarına ters düşen ülkeleri hedef aldığını. Çünkü İT SAHİBİNİ ISIRMAZ.

Gökhan Kahraman


Libya hükümeti, ‘Ebu Hafs’ isimli bir cami imamının aslında Benyamin Efrahim’ adlı MOSSAD ajanı olduğunu açıkladı.


Cami imamlığı yapan MOSSAD ajanı yakalandı!


 

Filistin Enformasyon Merkezi Farsça servisinin Lübnan’dan yayın yapan ‘El Cedid’ televizyon kanalına dayanarak verdiği haberde, bu MOSSAD ajanının IŞİD’in içine sızdığı, onlarla birlikte Bingazi şehrine geldiği ve o şehirde kendisini bu terörist gruba iyice kabul ettirerek cami imamlığı görevine getirildiği bildirildi.
 
Diğer taraftan bir İspanyol gazetesi de söz konusu haberle ilgili olarak; ‘Ebu Hafs’ takma isimli MOSSAD ajanının IŞİD içinde kendisini süratle kabul ettirdiğini, sıradan bir elemanken cami imamlığına kadar yükseldiğini, sonra da IŞİD’in 200 kişilik bir terör grubuna komutanlık ettiğini, bu grubun sürekli olarak Mısır topraklarına nüfuz ettiğini, bu grubun Libya’da tanınan en vahşi IŞİD grubu olduğunu ve söz konusu grubun IŞİD tarafından savaşı Mısır’a taşımakla görevlendirildiğini yazdı.
 
Siyonist Rejim bu haberle ilgili olarak şu ana kadar hiçbir açıklama yapmadı.

Yorum Gönder

@name x