Muhalifler Suriyeli askerin kalbini yedi

14 Mayıs 2013 Salı 09:29

Suriye’de akıl almaz bir olay yaşandı. Suriyeli muhalifler öldürdükleri Suriyeli askerin kalbini yedi. Suriyeli muhalifler tarafından internete sızdırılan bu görüntü kan donduruyor.

Muhalifler Suriyeli askerin kalbini yedi

Suriyeli askerin kalbini yedi! Suriyeli muhalifler öldürdükleri bir askerin göğsünü keserek kalbini çıkarıp yedi. O anları saniye saniye kaydeden muhalifler daha sonra o görüntüleri internete sızdırdı.

Suriye'de yaşanan bu olay insanın insana yapabileceği vahşetin boyutlarını bir kez daha gözler önüne sürüyor. İnternete sızdırılan videoda, Suriyeli muhalifler öldürdükleri bir askerin göğsünü keserek kalbini çıkarıyor. Bununla da yetinmeyen muhalif asker kestiği kalbi yiyor. Sonradan videodaki kişinin muhalif Faruk Taburu'nun kurucularından Ebu Sakkar olduğu açıklandı. Sakkar öldürdüğü askerin kalbini yerken 'Allah'a yemin ederim ki hepinizin kalplerini ve ciğerlerini yiyeceğim Beşar'ın askerleri' ifadelerini kullanıyor. Videonun internete düşmesiyle birlikte hem muhalifler hem de Esad yanlıları arasında tepkiler çığ gibi büyümüş durumda.

Video'nun içeriğini sitemizin politikaları açısından sizlerle paylaşamıyoruz

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x