Mustafa Akıncı'dan Star'a tepki: Röportaj, söylediklerimin dışında yansıtıldı

02 Mayıs 2015 Cumartesi 19:53

KKTC'nin yeni Cumhurbaşkanı Akıncı, Star gazetesinde yer alan röportajında gerçekleri tam olarak yansıtmayan ifadeler olduğunu kaydetti. Kimi söylemlerinin dışına çıkılarak farklı ifadeler kullanıldığına dikkat çeken Akıncı, bunun...

Mustafa Akıncı'dan Star'a tepki: Röportaj, söylediklerimin dışında yansıtıldı

KKTC'nin yeni Cumhurbaşkanı Akıncı, Star gazetesinde yer alan röportajında gerçekleri tam olarak yansıtmayan ifadeler olduğunu kaydetti.

Kimi söylemlerinin dışına çıkılarak farklı ifadeler kullanıldığına dikkat çeken Akıncı, bunun sonucunda sosyal medyada başlatılan aşağılayıcı söylemlere işaret etti. Akıncı Sosyal medyadaki hesabında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Özdil Nami'nin benim tercihim olduğuna inanmak istemeyen ve görevi devraldıktan 48 saat bile geçmeden saldırıya geçen tüm dostlarıma çok teşekkürler... Ayrıca Türkiye Star Gazetesi muhabirinin, söylediklerimin kimi yerini tam olarak yansıtmayan, kimi yerini de söylediklerimin dışında yansıtan yayını üzerine sosyal medyada başlatılan aşağılayıcı söylemlere de teşekkürler... Bir günde siyasal linç başlatmaya istekli ne kadar dostumuz varmış meğer..."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x