Üniversite öğrencileri New York'un en uzun çilek pastasını yaptı

11 Mayıs 2013 Cumartesi 08:00

New York Üniversitesi (NYU) öğrencileri çilek festivali ile bahara ‘merhaba’ dedi. New York’un Washington meydanındaki alanda her yıl düzenli olarak organize edilen festival renkli görüntülere sahne oldu. Her yıl bahar mevsiminin geldiğini...

Üniversite öğrencileri New York'un en uzun çilek pastasını yaptı

New York Üniversitesi (NYU) öğrencileri çilek festivali ile bahara ‘merhaba’ dedi.

New York’un Washington meydanındaki alanda her yıl düzenli olarak organize edilen festival renkli görüntülere sahne oldu. Her yıl bahar mevsiminin geldiğini gösteren çileklerle festival düzenleyen öğrenciler, gün boyunca eğlendi.

Festival için yapılan ve New York’un en uzun çilekli pastası katılımcılardan büyük ilgi gördü. Pastadan tatmak için öğrenciler uzun kuyruklar oluşturdu. Organizetörler arasında yer alan Aslı Durak isimli Siyaset Bilimi öğrencisi, pastanın yakkaşık 50 metre uzunluğunda olduğunu ve büyük emeklerle hazırlandığını söyledi. Bahar mevsiminde öğrencilerin bir araya gelerek stres attığını söylen Durak, çok eğlendiklerini belirtti.

Festivale katılanlara bol bol çilek ikram edildi. Katılımcılar bir yandan çilek yedi bir yandan da canlı müzik eşliğinde eğlendi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x