Rüya Yorumlarına Bilimsel Bakış Açısı Geliyor!

18 Nisan 2019 Perşembe 22:19

Recall Healing Terapi Sisteminin dünyaca ünlü Üstadı Dr. Gilbert Renaud, 20-21-22 Nisan tarihlerinde Semboller&Rüya Yorumları eğitimi için İstanbul’da…

Rüya Yorumlarına  Bilimsel Bakış Açısı Geliyor!

Pınar Gogulan’ın kurucusu olduğu “School Of Younity” organizasyonu ile gerçekleşecek olan eğitimde örnek rüya yorumları ile günlük yaşantımıza yön verecek sırlar keşfedilecek, rüyaların gizemi çözülecek.

Kendisi de Dr. Renaud’un öğrencisi olan Pınar Gogulan, “Recall Healing Terapi Sistemi, hastalıkların kaynağının geçmiş travmalar olduğunu savunur,  doğru soruları sorarak, bu travmaların bilinçaltına ittiği duygu ve düşüncelere ulaşmayı hedefler ve hastalıkların tedavi süreçlerine destek olur. Bu sistemin kurucusu Dr.Gilbert Renaud, bütünsellik kavramı ile danışanlarını hayrete düşüren rüya yorumları yapar. Dr. Renaud, üç gün boyunca kabalanın gizemli, derin öğretileri ve sembolleriyle birlikte Carl Jung’un bilinçaltı pusulası, farklı din sembolleri ve nice biyolojik açıklamaların yer aldığı Semboller Eğitimini verecek. Uluslararası platformda kabul görmüş olan Eğitmen ve Terapist Gilbert Renaud’un İstanbul’da olması hepimiz için büyük şans. Psikoloji, Aile Dizilimi, Regresyon, Theta Healing, Access Bars, Kozmoloji ve daha nice teknikte daha da derinleşecek olan katılımcılar, takım çantalarına çok güçlü bir anahtar daha ekleyecekler. Kadir Has Üniversitesi Haliç Kampüsü’nde yapılacak eğitimler boyunca sürekli tekrar eden rüyaların bilinçaltı kanallığı ile ne anlatmak istediğini öğrenecek, doğanın dilini çözmeye çalışacağız” dedi.

PROGRAM:

TARİH: 20-21-22 NİSAN 2019 

YER: KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ HALİÇ-FENER SALONU

SAAT: HER GÜN 09.00-18.00

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x