Büyükelçi Bolboceanu ERDEMİR'i gezdi

07 Şubat 2013 Perşembe 15:18

Zonguldak Ereğli İş Adamları Derneği (ERİD)'nin davetlisi olarak Ereğli’ye gelen Moldova'nın Ankara Büyükelçisi Igor Bolboceanu, ERİD üyeleri ile birlikte Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR)'nı ziyaret etti. Ereğli İş Adamları...

Büyükelçi Bolboceanu ERDEMİR'i gezdi

Zonguldak Ereğli İş Adamları Derneği (ERİD)'nin davetlisi olarak Ereğli’ye gelen Moldova'nın Ankara Büyükelçisi Igor Bolboceanu, ERİD üyeleri ile birlikte Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR)'nı ziyaret etti.

Ereğli İş Adamları Derneği'nin davetlisi olarak Ereğli'ye gelen Moldova'nın Ankara Büyükelçisi Igor Bolboceanu, ziyaretler kapsamında Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'nı da ziyaret etti. Burada ilk olarak Erdemir Genel Müdür Yardımcısı Müçteba Bekcan ile görüşen Bolboceanu, burda fabrika hakkında bilgi aldıktan sonra ülkesi Moldova hakkında bilgi verdi. Sohbetin ardından, rehber eşliğinde fabrikayı gezen Bolboceanu, liman yükleme ve boşaltma kapasitesi ile ilgili olarak yıllık bilgi aldı. Son olarak yüksek fırın, dökümhane başta olmak üzere fabrikadaki geziyi tamamlayan Bolboceanu ve ERİD üyeleri, demir çelik fabrikasından ayrıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x