Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Güvenç'e ödül

12 Mart 2015 Perşembe 10:50

ATM/YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, Tourexpi Destinasyon ödüllerinden "En İyi Havalimanı ve Destinasyon Pazarlama" ödülüne layık görüldü. Berlin'de düzenlenen 9. Tourexpi Destinasyon ödül töreni, ITB Fuarı'ndaki...

Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Güvenç'e ödül

ATM/YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, Tourexpi Destinasyon ödüllerinden "En İyi Havalimanı ve Destinasyon Pazarlama" ödülüne layık görüldü. Berlin'de düzenlenen 9. Tourexpi Destinasyon ödül töreni, ITB Fuarı'ndaki Türkiye standında yapıldı. Törende Genel Müdür Güvenç'e, En İyi Havalimanı ve Destinasyon Pazarlama ödülü verildi. Hamdi Güvenç, yaptığı açıklamada, "Uzun yıllardır Dalaman'ın diğer ülkelerden daha fazla turist çekmesi için uluslararası tur operatörleri ve uçak şirketleriyle çok sıkı çalışmalar yaptık. Bölgemizi devamlı olarak uçuş programlarına dahil ettik. Otelci ve turizm acenteleriyle yaptığımız çalışmalarda yeni ürünler oluşturup bunları uçak şirketlerine ve tur operatörlerine teklif ederek ve turizm yatırımcılarını, uçak şirketlerini ve kamu görevlilerini biraraya getirerek, bölgemizin uluslararası piyasalarda gündemde kalmasını sağlamaya çalıştık." dedi.

2015 Tourexpi Destinasyon ödüllerinin, 18 bin yerli ve yabancı turizm profesyoneli, seyahat acentesi, tur operatörü ve otel çalışanlarının, Türk turizmine katkıları baz alarak verdikleri oylarla belirlendiği bildirildi. Berlin ITB'deki Türkiye standında düzenlenen törende ayrıca En İyi Turizm Valisi ödülü Adana Valisi Mustafa Büyük'e, En İyi Turizm Belediye Başkanı ödülü Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'e, En İyi Otel Müdürü ödülü Side-Antalya Hemera Oteli Genel Müdürü Nuri İnce'ye, En İyi Otel Sahibi ödülü Recai Çakır'a, En iyi Turizm Şirketi ödülü Mersin Olcartour'a, Tourexpi 50. Yıl Özel Ödülü Vural Öger'e, Tourexpi Özel Ödülü Vakkas Altınbaş'a verildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x