İstinye Ufuk Ortaokulu'ndan satranç turnuvası

02 Ocak 2013 Çarşamba 16:55

İstinye Ufuk Ortaokulu, Satranç Federasyonu ile İstanbul Ufuk Satranç Turnuvası düzenledi. Küçükler ve yıldızlar kategorisinde yapılan turnuvaya, İstanbul genelinden 80 lisanslı sporcu katıldı. Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde dereceye...

İstinye Ufuk Ortaokulu'ndan satranç turnuvası

İstinye Ufuk Ortaokulu, Satranç Federasyonu ile İstanbul Ufuk Satranç Turnuvası düzenledi. Küçükler ve yıldızlar kategorisinde yapılan turnuvaya, İstanbul genelinden 80 lisanslı sporcu katıldı. Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde dereceye giren sporculara kupa ve madalya takdim edildi.

Ödül töreninde konuşan Okul Müdür Yardımcısı Talat Çoban, “Bu tür spor aktivitelerinin devamı için elimizden geleni yaparak çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için gereken desteği vereceğiz.” dedi. Çoban, turnuvada emeği geçenlere teşekkür ederek dereceye giren sporcuları tebrik etti. Satranç Federasyonu tarafından görevlendirilen turnuva başhakemi Hakan Özgür, “İstanbul genelinde bu organizasyonu yapan kurum sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bu nedenle satranç sporuna verdiği destekten dolayı Ufuk Okulları’na teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x