KKTC, Varşova'da düzenlenen Turizm Fuarında tanıtılıyor

25 Ocak 2013 Cuma 15:43

KKTC Polonya’nın başkenti Varşova’da bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen ITM Turizm Fuarı’nda ikinci kez temsil ediliyor. KKTC Turizm Çevre ve Kültür Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, 42 metrekarelik stantta ülke turizm ürünleriyle...

KKTC, Varşova'da düzenlenen Turizm Fuarında tanıtılıyor

KKTC Polonya’nın başkenti Varşova’da bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen ITM Turizm Fuarı’nda ikinci kez temsil ediliyor. KKTC Turizm Çevre ve Kültür Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, 42 metrekarelik stantta ülke turizm ürünleriyle turistik altyapı başarıyla tanıtılıyor.

KKTC’nin turistik güzelliklerini yansıtan yeni fotoğraflar yerleştirildiği ve LCD ekran aracılığıyla ziyaretçilere Kuzey Kıbrıs’ı tanıtıcı yeni turizm tanıtım filmleri gösterildiği fuara KKTC’ye charter seferleri başlatan Akmina Travel Clup’un Polonya’da açtığı “Citron Travel” acentesinin de katıldığı kaydedildi.

Pazar gününe kadar sürecek olan ve "Yeni Yıla ITM Varşova ile başlayın!" sloganı adı altında kış ve yaz tatillerinde son dakika indirimleri yer alan fuar, her geçen yıl artan kurulan stant ve ziyaretçi sayısıyla dikkat çekiyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x