Mesajlaşma uygulaması Kakao Talk’tan blog hizmeti

03 Ağustos 2015 Pazartesi 17:57

Güney Koreli bilişim devlerinden Daum Kakao’nun mesajlaşma programı Kakao Talk, kullanıcılarına blog hizmeti de vermeye başladı.Yazılım portalı CNET’in dünyanın en iyi anlık sohbet uygulaması olarak seçtiği Kakao Talk, tahtını korumak...

Mesajlaşma uygulaması Kakao Talk'tan blog hizmeti

Güney Koreli bilişim devlerinden Daum Kakao’nun mesajlaşma programı Kakao Talk, kullanıcılarına blog hizmeti de vermeye başladı.

Yazılım portalı CNET’in dünyanın en iyi anlık sohbet uygulaması olarak seçtiği Kakao Talk, tahtını korumak için yeniliklerine ara vermeden devam ediyor. Bugün yapılan duyuruya göre Kakao Talk, kullanıcılarına 'Plain' adlı uyguluma ile blog hizmeti vermeye başladı. İOS ve Adroid uyumlu Plain adlı uygulamaya Kakao Talk kullanıcıları otomatik olarak giriş yapabiliyor. İlk zamanlarda bloggerları Plain’e yönlendirmek, ve uygulamanın kullanımını yayınlaştırma amaçlı ilk kayıt yaptıran kullanıcılara hediye kupon verileceği duyuruldu. Uzmanlar, Daum Kakao’nun bu yeni uygulamayı desteklemeye devam etmeleri halinde, ilerde Plain’in blog pazarında geniş bir paya sahip olacağını öngörüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x