Seramiğe ABD ilgisi

25 Şubat 2015 Çarşamba 16:16

Seramik ürünlerine ABD’den talep artıyor. Seramik Tanıtım Grubu Başkanı Bahadır Kayan, bu çerçevede yazın ülkeden alım heyeti geleceğini vurguluyor. Kayan, “ABD’nin 100 önemli firmasına ürünlerimizi, tasarımlarımızı sunma imkânı...

Seramiğe ABD ilgisi

Seramik ürünlerine ABD’den talep artıyor. Seramik Tanıtım Grubu Başkanı Bahadır Kayan, bu çerçevede yazın ülkeden alım heyeti geleceğini vurguluyor. Kayan, “ABD’nin 100 önemli firmasına ürünlerimizi, tasarımlarımızı sunma imkânı bulacağız.” diyor.


Kayan, ilaveten Royal Academy’e sponsor olarak ürünlerini tanıtacaklarını dile getiriyor.

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkanı da olan Bahadır Kayan, bu hamleler ile sektörün satışlarının artacağını ifade ediyor.
27. Uluslararası Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı’na (UNICERA) da değinen Bahadır Kayan, etkinliği pek çok ülkenin bildiğini; yakından takip ettiğini belirtiyor.TÜYAP’ta 28 Şubat’a dek açık kalacak fuara 100 ülkeden yerli ve yabancı 70 bin sektör aktörünün geleceği tahmin ediliyor. Toplamda 300’ü aşkın firmanın konuk olduğu UNİCERA’ya 7 ülkeden alım heyetleri gelerek ikili görüşmeler yapacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x