1 yaşındaki Iraklı bebek annesinin kucağında can verdi

29 Nisan 2013 Pazartesi 12:09

Ailesi ile birlikte İstanbul’a gelen 1 yaşındaki Iraklı bebek, annesinin kucağında can verdi. Bebeğinin kucağında uyuduğunu zanneden anne, durumu fark edince sinir krizi geçirdi.

1 yaşındaki Iraklı bebek annesinin kucağında can verdi

En acı yolculuk! Tüyler ürperten haber İstanbul’dan geldi. Ailesi ile beraber Irak’tan İstanbul’a gelen 1 yaşındaki Ameer bebek, annesinin kucağında yaşamını yitirdi. Bebeğinin kucağında uyuduğunu zanneden anne bebeğinin nefes almadığını fark edince dünyası başına yakıldı.

1 YAŞINDAKİ IRAKLI BEBEK ANNESİNİN KUCAĞINDA CAN VERDİ

Ameer bebek, babası Abdulrıdha ve annesi Allawi ile birlikte uçakla saat 13.55’de Bağdat’tan İstanbul’a geldi. İddialara göre, bebeğinin uyuduğunu zanneden anne Allawi,, çocuğunu kucağına alıp uçaktan indi. Valizlerini aldıktan sonra Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş katında banklarda oturan anne Allawi, bebeğinin nefes almadığını fark etti ve durumu oradaki polislere söyledi. Polis ekipleri durumu sağlık ekiplerini bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalede 1 yaşındaki Ameer bebeğin hayatını kaybettiği anlaşıldı. Bebeğin üstü battaniye ile örtülürken, anne Allawi sinir krizi geçirdi.

Acılı anneyi, baba Abdulrıdha teskin etmeye çalıştı. Bebeğin cesedi savcılığın incelemesinden sonra, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x