16 gündür kayıp alzheimerli yaşlı adamın cesedi bulundu

16 Ocak 2013 Çarşamba 17:46

Uşak’ta 31 Aralık 2012 günü evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan 75 yaşındaki alzheimer hastası Mehmet Keler’in cesedi, ormanlık alanda donmuş vaziyette bulundu. Karaağaç Mahallesi’nde ailesiyle birlikte oturan Keler eve dönmeyince...

16 gündür kayıp alzheimerli yaşlı adamın cesedi bulundu

Uşak’ta 31 Aralık 2012 günü evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan 75 yaşındaki alzheimer hastası Mehmet Keler’in cesedi, ormanlık alanda donmuş vaziyette bulundu.

Karaağaç Mahallesi’nde ailesiyle birlikte oturan Keler eve dönmeyince güvenlik güçlerine haber veren kızları Gülay Topal ve Nuray Keler, üzerinde babalarının fotoğrafının bulunduğu bir el ilanı bastırarak her yerde aramaya başlamıştı. İrtibata geçtikleri Uşak Arama Kurtarma Derneği üyeleri ve Ulusal Medikal Medikal Kurtarma (UMKE), karma bir ekip kurarak Akse Çamlığı’nda gece gündüz iki gün aramış ancak bulamamışlardı. Aranmasına son verilen Mehmet Keler’in donmuş cesedi, Uşak’a 10 kilometre mesafedeki Dağyenice köyü yakınlarında bulundu. Köylülerin haber vermesi üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri, cesedin Keler'e ait olduğunu belirledi. Cenaze, olay yerinde yapılan incelemenin ardından ön otopsi için Uşak Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x