18 yaşındaki genç ölü bulundu

22 Mart 2015 Pazar 17:06

İzmir’in Buca ilçesinde 18 yaşındaki bir genç ölü halde bulundu. Daha önce hırsızlıktan gözaltına alınıp serbest bırakılan gencin olduğu yerde bonzai ve esrar içilirken kullanılan bir aparata rastlandığı belirtildi.Olay sabah saatlerinde...

18 yaşındaki genç ölü bulundu

İzmir’in Buca ilçesinde 18 yaşındaki bir genç ölü halde bulundu. Daha önce hırsızlıktan gözaltına alınıp serbest bırakılan gencin olduğu yerde bonzai ve esrar içilirken kullanılan bir aparata rastlandığı belirtildi.

Olay sabah saatlerinde Şirinyer Parkı'ndaki halı saha yakınında meydana geldi. Bir gencin hareketsiz halde yerde yattığını görenler, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık görevlileri, Ahmet T.'yi ambulansla İzmir Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Kalbi duran Ahmet T., yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Polis, Ahmet T.'nin bulunduğu yerin yakınında, bonzai ve esrar içilirken kullanılan aparatlar buldu. Ahmet T.’nin geçen gün hırsızlık suçundan gözaltına alınıp sevk edildiği adliyeden serbest bırakıldığı belirlendi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x