23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlanıyor

23 Nisan 2013 Salı 11:05

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) ve dış temsilciliklerde törenlerle kutlanıyor. Karabük’ün Eflani ilçesinde törenler, Atatürk Anıtı'na çelenk konulması ,saygı duruşu...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlanıyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) ve dış temsilciliklerde törenlerle kutlanıyor. Karabük’ün Eflani ilçesinde törenler, Atatürk Anıtı'na çelenk konulması ,saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Dursun Beşir, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Dursun Beşir, "Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır. Ulusal egemenlik, ulusun namusudur, onurudur, şerefidir.” dedi.

    Programa; Eflani Kaymakamı Tolga Özdemir, Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Garnizon Komutanı Murat Kürüm, Emniyet Amiri Selamet Mollaoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Tırkız, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Öğrencilerinin hazırlamış oldukları çeşitli gösterilerin ardından program sona erdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x