400 bin liralık hırsızlık yapan şüpheliler yakalandı

26 Ocak 2013 Cumartesi 17:47

Kocaeli ve İstanbul'da düzenlenen operasyonda ev, iş ve oto hırsızlığı yaptıkları iddiasıyla 14 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin şimdiye kadar yaklaşık 400 bin lira değerinde hırsızlık yaptıkları belirlendi.        Kocaeli...

400 bin liralık hırsızlık yapan şüpheliler yakalandı

Kocaeli ve İstanbul'da düzenlenen operasyonda ev, iş ve oto hırsızlığı yaptıkları iddiasıyla 14 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin şimdiye kadar yaklaşık 400 bin lira değerinde hırsızlık yaptıkları belirlendi.

        Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, hırsızlık şikayetleri üzerine çalışma başlattı. Çalışmalar tamamlandıktan sonra Kocaeli ve İstanbul'da belirlenen adreslere 97 personelle eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonlarda 14 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin daha önce Kocaeli, Samsun, İstanbul, Tokat ve Bolu'da 31 farklı hırsızlık olayı gerçekleştirdikleri belirlendi.

        Şüphelilerle birlikte, 3 otomobil, 20 altın bilezik, 17 LCD televizyon, 21 cep telefonu, 13 fotoğraf makinesi, 7 bin 500 TL para, 4 bin paket sigara, 2 altın takı seti, 14 çift altın küpe, 7 altın künye, 8 altın yüzük ele geçirildi. Ele geçirilen ürünlerin bir kısmı sahiplerine teslim edildi.

        Emniyetteki işlemleri devam eden şüphelilerin yarın Kocaeli Adliyesi'ne sevk edileceği öğrenildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x