8 gündür aranan genç sulama kanalında ölü bulundu

25 Nisan 2015 Cumartesi 12:41

Çorum'un Osmancık ilçesinde 8 gündür kayıp olarak aranan 17 yaşındaki genç, sulama kanalında ölü bulundu.Edinilen bilgiye göre, Sakin Demir isimli genç 17 Nisan'da Osmancık'taki evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı....

8 gündür aranan genç sulama kanalında ölü bulundu

Çorum'un Osmancık ilçesinde 8 gündür kayıp olarak aranan 17 yaşındaki genç, sulama kanalında ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Sakin Demir isimli genç 17 Nisan'da Osmancık'taki evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı. İlçe Emniyet Müdürlüğüne kayıp müracaatında bulunan ailesi, çocuklarını kendi imkanlarıyla aramaya başladı. Çorum ve diğer ilçelere Sakin Demir'in fotoğrafını asan aile, bulanlara ödül olarak 5 bin lira vereceklerini açıkladı. Sekiz gündür kayıp genci arayan ailesi ve yakınları, bugün ölüm haberiyle sarsıldı.

Osmancık'ta Demir ailesinin evinin yakınındaki Kızılırmak'a dökülen sulama kanalında bir ceset bulundu. Olay yerine gelen polis ve itfaiye ekiplerince kanaldan çıkarılan cesedin kayıp olarak aranan Sakin Demir'e ait olduğu belirlendi. Bu sırada fenalık geçiren anne Emsal Demir ile bazı akrabalarına sağlık ekipleri müdahale etti.

Demir'in cesedi, Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından Osmancık Devlet Hastanesi'ne morguna kaldırıldı.

Gencin ölüm nedenini araştıran polis, olayla ilgili derin çaplı soruşturma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x