Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Eryiğit darp edildi

31 Aralık 2012 Pazartesi 19:28

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Resul Eryiğit, kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından darp edildi.Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Resul Eryiğit, bu akşam saatlerinde AİBÜ Fen-Edebiyat Fakültesi'nin...

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Eryiğit darp edildi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Resul Eryiğit, kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından darp edildi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Resul Eryiğit, bu akşam saatlerinde AİBÜ Fen-Edebiyat Fakültesi'nin arka kısmında saldırıya uğradı. Kimliği henüz belirlenemeyen saldırgan kaçtı. Aldığı darbeler sonucu yere yığılan Eryiğit’i gören mesai arkadaşları, durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Saldırıda başından yaralanan Eryiğit, üniversitenin Tıp Fakültesi Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Eryiğit, burada yapılan ilk müdahalenin ardından, beyin cerrahi servisine sevk edildi. Beyin Cerrahi Servisi'nde müşahade altına alınan Prof. Eryiğit’i, sevenleri ve mesai arkadaşları yalnız bırakmadı.

Olayın ardından güvenlik kameralarını tarayan emniyet yetkilileri, 30-35 yaşlarında kır saçlı bir şahsın kimliğini tespit etmek için çalışmalara başladı. Hastaneye gelen Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, rektör yardımcısının durumunun iyi olduğunu belirterek, zanlının yakalanması için çalışmaların başlatıldığını söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x