Ağrı Valiliği: Çatışmada 1 üsteğmen, 3 uzman çavuş yaralı, 5 terörist öldürüldü

11 Nisan 2015 Cumartesi 20:47

Ağrı Valiliği, terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada 1 üsteğmen, 3 uzman çavuşun yaralandığını bildirdi. Bir uzman çavuşun durumunun ağır olduğunu belirten Valilik, çatışmada 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini ve 1...

Ağrı Valiliği: Çatışmada 1 üsteğmen, 3 uzman çavuş yaralı, 5 terörist öldürüldü

Ağrı Valiliği, terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada 1 üsteğmen, 3 uzman çavuşun yaralandığını bildirdi. Bir uzman çavuşun durumunun ağır olduğunu belirten Valilik, çatışmada 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini ve 1 teröristin yaralı olarak yakalandığnı duyurdu.

Ağrı Valiliği'nden yapılan basın açıklaması şöyle: "İlimiz Diyadin ilçesine bağlı Yukarıtütek köyünde, 11 Nisan 2015 tarihinde vatandaşların güvenliğini sağlamak maksadıyla bölgede görevlendirilen güvenlik güçlerimize terör örgütü mensupları tarafından açılan ateş sonucu çatışma meydana gelmiş, çatışmada 1 üsteğmen, 3 uzman çavuş olmak üzere 4 güvenlik görevlimiz yaralanmıştır. Bir uzman çavuşun durumu ağır olup, yaralılar Ağrı Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştır. Çatışmada 5 terörist etkisiz hale getirilmiş ve 1 terörist yaralı olarak yakalanmıştır."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x