Alexandra Stan, EXPO’ya ağaç dikti

05 Ağustos 2015 Çarşamba 16:06

Romanya’nın dünyaca ünlü yıldızlarından 26 yaşındaki Alexandra Stan, EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’nı ziyaret ederek manolya ağacı dikti.‘Mr Saxobeat’ şarkısıyla dünyaca tanınan Romanyalı şarkıcı Alexandra Stan, konser için...

Alexandra Stan, EXPO'ya ağaç dikti

Romanya’nın dünyaca ünlü yıldızlarından 26 yaşındaki Alexandra Stan, EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’nı ziyaret ederek manolya ağacı dikti.

‘Mr Saxobeat’ şarkısıyla dünyaca tanınan Romanyalı şarkıcı Alexandra Stan, konser için Antalya’ya geldi. Uçaktan indikten sonra Aksu ilçesindeki EXPO 2016 Antalya Alanı’na gelen Stan, Genel Sekreter Yardımcısı Levent Murat Danışman tarafından karşılandı. Uçaktan inip otele gitmek yerine sergi alanını ziyaret eden Stan, sempatik ve mütevazı tavırları ile dikkat çekti.

Ünlüler ormanına manolya (Magnolia Grandiflora) ağacı diken Alexandra Stan, ilk can suyunu da verdi. İsminin yazdığı künyeyi ağacın gövdesine bağlayıp cep telefonu ile selfie de çeken Stan, “Bu alana ağaç diktiğim için çok büyük onur ve mutluluk duydum. Benim için çok büyüleyici. Bu ağaca bütün sevgimi koyarak diktim ve burada büyüyecek.” dedi.

‘TOPRAĞA SEVGİMİ BIRAKTIM’

Türkiye’nin en güzel şehrine ağaç diktiğini kaydeden Stan, EXPO 2016 Antalya projesinin dünyanın en büyük EXPO’larından biri olacağına inandığını vurguladı. Romen şarkıcı Stan, “Çok küçük de olsa bu ağacı dikerek bu işin bir parçası olduğum için çok ama çok mutlu oldum. EXPO 2016 Antalya’da çok sayıda kültürel ve sanatsal aktivite yapılacağını öğrendim. Ben de burada konser veren ilk sanatçı olmayı ümit ediyorum.” diye konuştu.

Genel Sekreter Yardımcısı Levent Murat Danışman, Alexandra Stan’a EXPO 2016 Antalya’nın sembolü şakayık takdim etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x