Alışveriş yaparak, şiddete uğrayan kadınlara yardım edebilirsiniz

21 Nisan 2015 Salı 13:15

Bursa’daki kadın sivil toplum kuruluşu yöneticileri, ‘Gönül Elçisi’ projesi ile şiddet mağduru kadınlara destek kampanyası başlattı. ŞAYPA Ataevler Maxima Şubesi'nde gerçekleştirilen alışveriş etkinliği ile şiddet gören kadınlara...

Alışveriş yaparak, şiddete uğrayan kadınlara yardım edebilirsiniz

Bursa’daki kadın sivil toplum kuruluşu yöneticileri, ‘Gönül Elçisi’ projesi ile şiddet mağduru kadınlara destek kampanyası başlattı.
ŞAYPA Ataevler Maxima Şubesi'nde gerçekleştirilen alışveriş etkinliği ile şiddet gören kadınlara yardım yapılacak. ŞAYPA Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Şaylı, 10 Mayıs’a kadar devam edecek projenin amacını şöyle açıkladı: “Bu proje ile şiddete uğrayan kadınlara bir nebze olsun destek vermek, yaralarına merhem olabilmek ve bir farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. Bu projede bize destek veren bizi yalnız bırakmayan misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizin yapması gereken, belirlediğimiz 3 ürün var. Bu üç ürünü alarak her bir ürün için 1 lira katkıda bulunacaklar. Ve bu alışveriş sonucunda biriken her bir lira, bu proje kapsamında, mağdur olan kadınlar için kullanılacak.”
Açıklamaların ardından, sivil toplum temsilcisi kadınlar alışveriş yaparak kampanyayı başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x