ALMAN ARD TV KANALININ ATATÜRK VE TÜRK DÜŞMANLIĞI ANLAŞILDI!

08 Aralık 2019 Pazar 15:31

1937 de Hatay’ın özerkliği kabul edildi. 1938 de Hatay Cumhuriyeti kuruldu.Hatayın Türkiye’ye katılımını engellemek için:

ALMAN ARD TV KANALININ ATATÜRK VE TÜRK DÜŞMANLIĞI ANLAŞILDI!
1937 de Hatay’ın özerkliği kabul edildi.
1938 de Hatay Cumhuriyeti kuruldu.Hatayın Türkiye’ye katılımını engellemek için:
Erzincan’ın Kemah
Elazığ’ın Palu
Bingöl’ün Kığı
Erzurum’un Tercan
Erzincan’ın Kemaliye
Malatya’nın Arapgir beldelerini içine alan DERSİM bölgesinde Fransa destekli bir isyan başlatıldı.
İsyan devlet güçlerince bastırıldı,elebaşları etkisiz hale getirildi.
ARD kanalı Atatürk’ün Alevilere zehirli gazla katliam yaptığı iftirasıyla bir fitne ateşi yakmaya çalıştı.
Biz Avrupa Türkleri bu oyuna gelmeyiz.Dün Kanal Avrupa’da canlı yayında söylediğim gibi her sünninin sülalesinde Ali-Hasan-Hüseyin isimleri vardır ama Yezid isimli bir kişi bile yoktur.Her Sünni Aleviler kadar Ali taraftarı,Aleviler kadar Yezid düşmanıdır.
Aynı bakış açısı Kürt’ler içinde geçerlidir.Her sülalenin Kürt gelin ve damatları vardır,ne kadar içten ve dıştan kışkırtma olursa olsun Alevi-Sünni ve Kürt -Türk kardeşliğinin iç savaşa dönüşme şansı yoktur.
NATO nun kendi içinde konsept değişikliği,Kıbrıs’ın güneyinde bulunan doğalgaz ve petrol rezervleri, Kuzey Irak ve Suriye’deki karışıklıklar dünya politikasına yön vermek isteyen emperyalist devletler tarafından Türkiye’nin başına içeride uğraşacağı gaileler çıkartarak bizi o coğrafyada devre dışı bırakma projeleri arayışına sokmuştur.
Tarihte katliam arayanlar:Srebrenitza’ya,Filistin’e,Karabağ’a,Cezayir’e,Kızılderili katliamına ve Doğu Türkistan’a baksınlar.
Her ay 18 oyro ödediğim Alman ARD televizyon kanalını PROTESTO ediyorum. (

Rahmi KOCA
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

tırak kor 10 ay önce yorumlandı

**izmir urlada tanıdığınız ve fikrine saygılar duyduğunuz o malum *chp**nin belediye başkanı bence uluslararası figür ve işaretler semboller kurumlarının belki tahmin edeceği renkli **atatürkünüzün heykeline""bir şeyler söyleyin **a! atatürkü seven dostları!!siz böyle gazi kamal atatürkü =>kendi bilgisizlik.becerisizlik ve pespayeliğinizi gizlemek için onu her gün mezarında durmadan döndürecek,şehir efsanellerinizi buralarda olmadık zamanlarda bile boca ederseniz olacağı bu.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

:))))))) 10 ay önce yorumlandı

:(((((((((((((((((

0 Kişi beğendi.