Ankara’da bıçaklı kavga: 4 yaralı

16 Haziran 2015 Salı 00:28

Ankara’da bir dükkâna gelen şahıslarla dükkan sahipleri arasında çıkan bıçaklı kavgada 1’i kadın 4 kişi yaralandı.Olay, akşam saat 22.30 sıralarında Ragıp Tüzün Caddesi üzerinde bulunan bir cep telefonu aksesuar dükkânında meydana...

Ankara'da bıçaklı kavga: 4 yaralı

Ankara’da bir dükkâna gelen şahıslarla dükkan sahipleri arasında çıkan bıçaklı kavgada 1’i kadın 4 kişi yaralandı.

Olay, akşam saat 22.30 sıralarında Ragıp Tüzün Caddesi üzerinde bulunan bir cep telefonu aksesuar dükkânında meydana geldi. İddiaya göre kız meselesi yüzünden dükkan sahipleriyle aralarında daha önceden husumet bulunan 15 kişilik grup, bir minibüsle iş yerine geldi.

Kesici aletlerin kullanıldığı kavgada kalabalık grup, dükkânda bulunanları darp etti. Kavga sonrasında dükkânda bulunan bir kadın kesici aletle yüzünden, 3 erkek ise vücudunun değişik yerlerinden yaralandı. Durumun haber verilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler, yaralılar için ambulans istedi. Bir süre sonra olay yerinden geçen bir ambulansı yaralı yakınları durdurmak istedi, ancak ambulanstaki yetkililer başka bir olaya gittiklerini belirterek yoluna devam etti. Daha sonra ise olay yerine başka ambulanslar geldi. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından yaralılar ambulanslarla en yakın hastanelere götürüldü. Polis ekipleri, olaya karışıp kaçan şahısları yakalamak için çalışma başlattı.

Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x