Ankara’da cinayet

01 Şubat 2013 Cuma 07:02

Başkentte, tartıştığı kişi ya da kişiler tarafından silahla vurulan şahıs hayatını kaybetti. Olay, saat 04.30 sıralarında Mamak, Ege Mahallesi, 771 Sokak Numara 74’teki gecekonduda yaşandı. Eve gelen kimliği belirsiz kişi ya da kişiler,...

Ankara'da cinayet

Başkentte, tartıştığı kişi ya da kişiler tarafından silahla vurulan şahıs hayatını kaybetti.

Olay, saat 04.30 sıralarında Mamak, Ege Mahallesi, 771 Sokak Numara 74’teki gecekonduda yaşandı. Eve gelen kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, Kemal Güven A.’yı konuşmak için dışarı çağırdı. Aralarında daha önceden husumet olan taraflar arasında avluda başlayan sözlü münakaşa büyüdü. Saldırganlar yanlarında getirdikleri silahla Kemal Güven A’ya 6 el ateş etti. Vücuduna 4 kurşun isabet eden şahıs olay yerinde hayatını kaybetti. Şüpheliler karanlıktan da faydalanarak izlerini kaybettirdi.

Komşuların ihbarıyla olay yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Ekipler ceset üzerinde ve avluda bir süre inceleme yaptı. Fenalık geçiren Güven A.’nın komşularına sağlık ekipleri müdahale etti. Savcının incelemesinin ardından ceset adli tıp morguna götürüldü. Kemal Güven A.’nın yeni taşındığı gecekonduda yalnız yaşadığı öğrenildi. Polis ekipleri zanlıların yakalanması için geniş çaplı araştırma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x