Ankara’da hırsızlık zanlılarına operasyon

26 Mart 2015 Perşembe 07:00

Ankara Emniyet Müdürlüğü, il genelinde hırsızlık olaylarına karışan zanlılara yönelik sabah saatlerinde operasyon düzenledi. Ankara Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü, Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri sabah saatlerinde...

Ankara'da hırsızlık zanlılarına operasyon

Ankara Emniyet Müdürlüğü, il genelinde hırsızlık olaylarına karışan zanlılara yönelik sabah saatlerinde operasyon düzenledi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü, Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri sabah saatlerinde önceden belirlenen adreslere eş zamanlı olarak baskın yaptı. İl genelinde kablo ve benzeri malzeme hırsızlığına karışan zanlılara yönelik yapılan operasyonda gecekonduların yoğun bulunduğu adreslerde aramalar yapıldı. Haklarında gözaltı kararı bulunan zanlılar ise kelepçelenerek emniyete götürüldü.

Çankaya'daki Cevizlidere Mahallesi’ndeki adrese gelen ekipler gecekondu ve barakalarda arama yaptı. Yanıbaşında okul ve apartmanların bulunduğu gecekondu ve barakaların görüntüsü ise dikkat çekti. Elleri kelepçelenen iki zanlı ve zanlılara ait panelvan tipi araç emniyete götürüldü. Yapılan aramalarda hırsızlık olaylarında kullanılan alet ve malzemelere de el konuldu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x