Ankara’da kuaförde patlama: 3 yaralı

10 Haziran 2015 Çarşamba 04:22

Ankara’da dün bir erkek kuaföründeki patlamada 2'si ağır, 3 kişi yaralandı. Patlamaya gaz kaçağı olan bir tüpün sebep olduğu iddia edildi. Olay, dün saat 16.30 sıralarında, Emek Kırım Caddesi üzerindeki bir sitenin içinde bulunan erkek...

Ankara'da kuaförde patlama: 3 yaralı

Ankara’da dün bir erkek kuaföründeki patlamada 2'si ağır, 3 kişi yaralandı. Patlamaya gaz kaçağı olan bir tüpün sebep olduğu iddia edildi.

Olay, dün saat 16.30 sıralarında, Emek Kırım Caddesi üzerindeki bir sitenin içinde bulunan erkek kuaföründe meydana geldi. İddiaya göre, dükkânın bodrum katında bulunan ocak tüpü gaz sızıntısı yüzünden büyük bir gürültüyle patladı. Olay yerine ambulans, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. 2'si ağır durumdaki 3 yaralı ambulansla hastaneye kaldırıldı. Büyük maddi hasarın gerçekleştiği dükkanda olay yeri inceleme ekipleri delil araştırması yaptı.

Kuaför dükkanında çalıştığı belirtilen bir çocuk, "Aşağıda yemek yapacaklardı. Ben yukarı çıktım, beni bakkala gönderdiler. Ondan sonra geldim burada patlamıştı tüp. Bir tane müşteri vardı ama saçını yıkayıp gitmişti. 3 yaralı vardı. 2 sinin durumu ağırdı" dedi. Polis konuyla ilgili inceleme başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x