Anneler Günü hediyesini alırken saldırıda öldü

12 Mayıs 2013 Pazar 13:14

Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki bombalı saldırıda hayatını kaybeden 25 yaşındaki Ayşegül Kırar, Anneler Günü dolayısıyla hediye almak için evinden ayrıldığı sırada bombalı saldırıya yakalandı.     Züccaciyede...

Anneler Günü hediyesini alırken saldırıda öldü

Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki bombalı saldırıda hayatını kaybeden 25 yaşındaki Ayşegül Kırar, Anneler Günü dolayısıyla hediye almak için evinden ayrıldığı sırada bombalı saldırıya yakalandı.

    Züccaciyede annesi Birsel Kırar’a hediye aldığı sırada Belediye Sarayı civarındaki ilk patlamada ölen Ayşegül’ün tanınmayacak hale geldiği belirtildi. Komşusu Adnan Beşöd, Ayşegül’ün Anneler Günü sevincini yaşamadığına dikkat çekti.

    Saldırıda yaşamını kaybeden 30 yaşındaki Halil Erdemci de Asri Mezarlık'ta gözyaşları arasında toprağa verildi. Telefon tamir işiyle uğraşan ve 6 ay önce Yavuz adı verilen bir çocuğu dünyaya gelen Erdemci’nin annesi Medine Erdemci, “Yavrusuna doymadan aramızdan ayrıldı. Benim nasıl içim yandıysa, kendileri bin kat olsun.” dedi.
    
    Erdemci'nin eşi Derya Erdemci'nin ise acıdan güçlükle ayakta durduğu görüldü. Bu arada Asri Mezarlık'ta öğlen saatlerine kadar saldırıda vefat eden 19 vatandaş defin edildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x