Anneler Günü'nde Sakal-ı Şerif açıldı

12 Mayıs 2013 Pazar 16:37

Çankırı Belediyesi, İsmail Özdemir Huzurevi'nde kalan yaşlılar için Anneler Günü etkinliği düzenledi. Belediyenin kadın çalışanları tarafından organize edilen programda pasta kesildi, Kuran'ı Kerim okundu, Sakal- Şerif ziyarete açıldı.        Etkinlikte...

Anneler Günü'nde Sakal-ı Şerif açıldı

Çankırı Belediyesi, İsmail Özdemir Huzurevi'nde kalan yaşlılar için Anneler Günü etkinliği düzenledi. Belediyenin kadın çalışanları tarafından organize edilen programda pasta kesildi, Kuran'ı Kerim okundu, Sakal- Şerif ziyarete açıldı.
    
    Etkinlikte ziyarete açılan Sakal-ı Şerif, huzurevi sakinlerinden büyük ilgi görürken, programda din görevlileri de Kuran-ı Kerim okudu. Programa katılan Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, ''Bugün anneler günü, anneler bizim her şeyimiz. Toplumuzun, ülkemizin, insanlığın en önemli bireyleri annelerimiz. Çankırı Belediyesi kadın çalışanlarımız Anneler Günü'nü huzurevinde kutluyor. Huzurevindeki yaşlılarımızla, büyüklerimizle, değerli annelerimizle beraber, asırlık annelerimizle beraber, hep birlikteyiz.'' şeklinde konuştu.

    Huzurevi sakinlerinden Hatice Toprak ise programdan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, ''Bugün bize verilen en güzel hediye Sakal-ı Şerif oldu.'' dedi.

    Program ney dinletileri ile sona erdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x