Antalya’da esrar ve uyuşturucu hap ele geçirildi

28 Mart 2013 Perşembe 13:10

Antalya’da düzenlenen operasyonlarda 165 gram esrar ve bin 786 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Antalya Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik...

Antalya'da esrar ve uyuşturucu hap ele geçirildi

Antalya’da düzenlenen operasyonlarda 165 gram esrar ve bin 786 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Suçlar Büro Amirliği görevlilerince şehirde uyuşturucu ticareti yapan şahıs ve gruplara yönelik iki ayrı operasyon düzenlendi. Muratpaşa ilçesi Yıldız Mahallesi’nde bulunan adreste uyuşturucu madde satıldığının tespit edilmesi üzerine yapılan operasyonda, ikamet çevresinde uyuşturucu madde satın alan 5 kullanıcı şahıs ile ikamet içerisinde bir şüpheli yakalandı. Operasyonda satışa hazır halde 23 paket daralı 165 gram esrar maddesi, bir adet hassas terazi ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edilen 410 TL para ele geçirildi.

Ayrıca İstanbul ilinden temin ettiği uyuşturucu uyarıcı hapları şehirler arası otobüs ile Antalya’ya naklederek pazarlamak isteyen 2 şüpheliyi yakalamak için de Döşemealtı ilçesinde operasyon düzenlendi. Operasyonda, bin 786 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Operasyonlarda gözaltına alınan 3 şüpheliden 2’si çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x