Arkadaşları, İsmail Güneş’i unutmadı

10 Ocak 2013 Perşembe 16:35

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Sivas’ta görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları, Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte helikopter kazasında hayatını kaybeden İsmail Güneş’in mezarını ziyaret ederek, dua etti. Basın mensupları,...

Arkadaşları, İsmail Güneş'i unutmadı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Sivas’ta görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları, Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte helikopter kazasında hayatını kaybeden İsmail Güneş’in mezarını ziyaret ederek, dua etti.

Basın mensupları, Büyük Birlik Partisi lideri merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun Kahramanmaraş'taki programlarını takip ederken, 25 Mart 2009 tarihinde Göksun ilçesi yakınlarındaki Keş Dağları'nda helikopterin düşmesi sonucu Yazıcıoğlu ile birlikte hayatını kaybeden İHA muhabiri İsmail Güneş’in, Yukarı Tekke Mezarlığı'nda bulunan kabrini ziyaret ederek dua etti. Yoğun kar yağışı ile birlikte karla kaplanan mezarı temizleyen gazeteciler, merhum meslektaşları için dua etti.

Basın mensupları, İsmail Güneş’in yeni ses kayıtlarının çıkmasının ardından, soruşturmanın daha da derinleştirilerek kazanın aydınlatılacağına inandıklarını dile getirdi. Meslektaşları, her yıl gazeteciler gününde İsmail Güneş’in mezarını ziyaret ederek, onu unutmadıklarını gösteriyor.

Yorum Gönder

@name x