Arkadaşları tarafından keserle öldürüldüğü iddiası

18 Temmuz 2015 Cumartesi 14:09

Kayseri’nin Develi ilçesinde bir genç, arkadaşlarının evinin anahtarı istemesi nedeniyle yaşadıkları tartışma sonrasında keserle öldürüldüğü iddia edildi. Olay Develi ilçesi Camikebir Mahallesi Subaşı sokaktaki evde meydana geldi. İlçedeki...

Arkadaşları tarafından keserle öldürüldüğü iddiası

Kayseri’nin Develi ilçesinde bir genç, arkadaşlarının evinin anahtarı istemesi nedeniyle yaşadıkları tartışma sonrasında keserle öldürüldüğü iddia edildi.

Olay Develi ilçesi Camikebir Mahallesi Subaşı sokaktaki evde meydana geldi. İlçedeki bir fabrikada işçi olarak çalışan 23 yaşındaki Ahmet Girgin, kiralık oturduğu eve gece gelen arkadaşları H.Ç.(20) ve K.Ş.'nin(26) evin anahtarını istemesi üzerine tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle arkadaşları Ahmet Girgin'i keserle kafasından yaraladı. Evden yükselen gürültüler üzerine durum polise bildirildi. Olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri Ahmet Girgin için müdahalede bulundu ancak Girgin’in kafasına aldığı keser darbesi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi. Cenazesi otopsi için morga kaldırıldı.

Polis olayla ilgili inceleme başlattı ve şüpheli şahıslar yakalandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x