ATAŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMI DÜZENLEDİ

19 Nisan 2013 Cuma 13:00

ataşehir ülkü ocaklarının kutlu dogum haftası dolayısyla yapmış oldugu program çok muhteşem geçti ataşehirli ülkücülerin ensaf ve vatandaşların yogun katılımı ile gerçekleşen programda açılış konuşması yapan ocak başkanı MEHMET ALİ HALAMAN

ATAŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMI DÜZENLEDİ
İnsanlık âleminin nuru, efendilerin efendisi, gönüller sultanı peygamberimizin kutlu doğum haftasına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şükürler olsun ki onun ümmeti ve insanlığa müjdelediği dinin mensuplarıyız.
Efendimiz, bu dünyadan ebedî ...istirahatgâhına göçmeden evvel Müslümanlara iki emanet bırakmıştı: Kur’an-ı Kerim ve Peygamberin sünneti… Bizler Türk-İslam ülkücüleri olarak onun bu kutsal emanetlerinin sonsuza kadar bekçileriyiz ve bu emanetlerle şereflendirilmekten dolayı da gururluyuz. Efendimizin ayaklar altındaki insanlık onurunu yükselten, yücelten duruşunu kendimize düstur edindik. Yolumuzu aydınlatan ışığında yıkandık.
Biz Ülkücüler olarak Peygamberimizin yolunda onurumuzla yürüyoruz. O’nun yolu yolumuz, sözü sözümüz ve emanetleri sonsuza kadar bizimledir.

 Alemlere rahmet olarak gönderilen Efendimizin şefaatine ermeyi umuyor ve bütün Türk ve İslam Aleminin Kutlu Doğum Haftası’nı kutluyoruz.
 ocak başkanın konuşmasının ardından KUR'AN-I KERİM tilaveti ve peygamper efendimizin hayatını anlatan sohbetin ardından ocaklı ögrencilerin ilahileri ve  40 yaşındasın şiiri  ortamda duygusal bir hava oluşturdu hep birlikte salavtı şerife okunduktan sonra peygamber efendimiz başta olmak üzere merhum başbugumuz alparslan türkşe ve  ülkücü şehitlerimiz adına dualar yapıldı yapılan ikram sonrası program sona erdi..


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

tc türkeşçi müslümantürk 5 yıl önce yorumlandı

yasin abi ve satuk buğrahan abi hguzel çıkmış :) ataşehir ülkü ocakları

0 Kişi beğendi.