Atatürk Havalimanı'nda balya balya paralar aprona saçıldı

15 Mayıs 2015 Cuma 00:57

Atatürk Havalimanı'nda yolcu bagajlarını taşıyan bir araçtan düşen torbada bulunan balya balya paralar aprona saçıldı. Kime ait olduğu ve miktarı bilinmeyen paralar toplandıktan sonra koruma altına alındı. Edinilen bilgiye göre, dün akşam...

Atatürk Havalimanı'nda balya balya paralar aprona saçıldı

Atatürk Havalimanı'nda yolcu bagajlarını taşıyan bir araçtan düşen torbada bulunan balya balya paralar aprona saçıldı. Kime ait olduğu ve miktarı bilinmeyen paralar toplandıktan sonra koruma altına alındı.

Edinilen bilgiye göre, dün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı apronu 201 numaralı park yerinin arkasında, yolcu bagajlarını taşıyan bir araçtan içinde para bulunan torba düştü. Düşen torbanın patlamasıyla içindeki paralar etrafa saçıldı. Rüzgarın da etkisiyle uçak park yerlerinin aralarına uçuşan paralar geniş bir alana yayıldı. Devlet Hava Meydanları İşletmesi apron görevlileri ve havalimanı polisi, bulabildikleri paraları zemininden toplayarak naylon bir torbaya koydu. Muhafaza altına alınan paralar daha sonra Atatürk Havalimanı Koruma Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Görevliler, burada paraların seri numaralarının tek tek kaydedilmesi işlemini yaptı.

Paraların kime ait olduğu henüz bilinmiyor. Havalimanı polisi sahibini bulmak için araştırmayı sürdürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x