Av. Hakan Yalçın: Gün birlik olma, bedel ödetme günü

29 Şubat 2020 Cumartesi 14:43

İdlib'de 33 askerimizin şehit edilmesi sonrası açıklama yapan Avukat Hakan Yalçın, "Gün birlik olma, diri olma, vatan sevgisini gösterme ve bedel ödetme günüdür" dedi

Av. Hakan Yalçın: Gün birlik olma, bedel ödetme günü
 İdlib'de rejim unsurları tarafından Mehmetçiğe düzenlenen kalleş saldırıdan duyduğu üzüntüyü dile getiren Avukat Hakan Yalçın, "Kimse İdlib'te ne işimiz var gibi saçma kavramlar içerisinde boğulmasın!" dedi. Bu coğrafya da yaşamanın bazı bedelleri olduğunu ifafe eden Yalçın şöyle devam etti: "Biz bunu tarihte olduğu gibi ödeyip, ödeteceğiz. Yapılacak en ufak bir müdaheleye en sert karşılık vererek bedelini de en ağır sekilde ödeteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Oldukça hassas ve nazik olan bu süreçte, siyasi polemik yapmak ahlaken sorunlu tartışmalarla meşgul olmak vatanseverlikle, asla bağdaşmaz. Ordu sefere çıktığında siyaset biter. Gün bir olma, beraber olma, birlikte aynı cephede, aynı şuur da buluşma günüdür. Biriz, diriyiz, hep birlikte güçlüyüz, aşılmaz son kaleyiz. Yılgınlık ve umutsuzluk yok, taviz ve teslimiyet söz konusu bile değildir. Kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmetler diliyorum. Yaralı askerlerimize şifalar temenni ediyorum. Şehitler hepimizindir, alınacak intikam hepimizin namusuna emanettir. Başımız sağ olsun, vatanımız sağ olsun. Bedel ödemek, ödetmek için 82 milyon hazırız."
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 3

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

SÜMBÜL YILDIRIM 5 ay önce yorumlandı

Türk kanı taşıyan vatan aşkı olan vede geçmişini unutmayan herkes borçlu buna bir anne olarak yüreğim yanıyor vatanın her bir köşesi acı dolu kalemine sağlık kardeşim yürekten katılıyorum sana ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ayhan Yaşçın 5 ay önce yorumlandı

Bu üzüntülü süreçte,Türkiye’nin yaşadığı acı bir tabloda anlamlı bir yazı olmuş.Üstadım duygularımıza tercüman oldunuz..Yüreğinize sağlık efendim.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Aytaç Taşyürek 5 ay önce yorumlandı

Gelde bunu Aydın geçinenlere anlat Kişiler üzerinden siyasi pencereden bakanların anlıyacağı yok.Belki birileri bundsn ders alır.Kutlarin yolun açık olsun.

0 Kişi beğendi.