Avcılar’da silahlı banka soygunu

25 Mayıs 2015 Pazartesi 13:52

Avcılar’da bir banka şubesine gelen yüzleri maskeli ve silahlı 2 kişi, banka çalışanlarını etkisiz hale getirerek yaklaşık 50 bin lirayı alarak kaçtı. Polis, soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.Üniversite Mahallesi’nde...

Avcılar'da silahlı banka soygunu

Avcılar’da bir banka şubesine gelen yüzleri maskeli ve silahlı 2 kişi, banka çalışanlarını etkisiz hale getirerek yaklaşık 50 bin lirayı alarak kaçtı. Polis, soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.

Üniversite Mahallesi’nde bulunan bir banka şubesine saat 11.00 sıralarında gelen kar maskeli ve silahlı 2 kişi önce güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdi. Silahını görevliye doğrultan 2 soyguncu kasada bulunan yaklaşık 50 bin TL’yi bir çuvala koyduktan sonra dışarıda kendilerini bekleyen bir otomobille olay yerinden uzaklaştı. İhbar üzerine banka şubesine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerinde parmak izi çalışması yapan polis, bankanın güvenlik kamerası görüntülerini de incelemeye aldı. Olayın ardından çevrede arama çalışması başlatılırken, bir polis helikopteri de çalışmalara havadan destek verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x