Aydın'da zincirleme kaza: 6 yaralı

07 Mayıs 2015 Perşembe 12:49

Aydın-Denizli karayolu, İmamköy Mahallesi kavşağında dört arabanın karıştığı zincirleme trafik kazası oldu. Altı kişinin yaralandığı kazada, arabalarda da maddi hasar meydana geldi.Umurlu’dan Aydın istikametine seyir halinde olan Yılmaz...

Aydın'da zincirleme kaza: 6 yaralı

Aydın-Denizli karayolu, İmamköy Mahallesi kavşağında dört arabanın karıştığı zincirleme trafik kazası oldu. Altı kişinin yaralandığı kazada, arabalarda da maddi hasar meydana geldi.

Umurlu’dan Aydın istikametine seyir halinde olan Yılmaz Alpak idaresindeki 09 PL 274 plakalı , Köksal Demir idaresindeki 20 B 7661 plakalı, Üzeyir Kireşçi idaresindeki 67 EV 414 plakalı ve Bülent Gür idaresindeki 35 TPB 14 plakalı arabalar zincirleme kaza yaptı. En arkadaki arabanın sürücüsü Alpak ve yanında bulunan kadın yolcu sıkıştı. Yaralıları, itfaiye ekibi arabadan çıkardı. Kaza yerine sevk edilen 112 Acil Sağlık cankurtaranlarıyla Aydın’daki hastanelere kaldırdılar. Kazaya karışan pikabın kasasından dökülen tel yumakları, arkadan çarpan arabanın camını patlattı. Ön camın dağılmaması, sürücü ve yanındaki kadını büyük bir tehlikeden kurtardı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x