Bademlili miniklerden 'Yeteneklisiniz Bademli' şovu

21 Ocak 2013 Pazartesi 10:33

Bursa Özel Nilüfer Bademli Orta Okulu'nda 'Yeteneklisiniz Bademli'” yarışması düzenlendi. Sosyal Bilgiler Zümresi tarafından hazırlanan ve öğrencilerin yeteneklerini sergilediği yarışmanın ilk turu sona erdi. Mental aritmetik, beat box,...

Bademlili miniklerden 'Yeteneklisiniz Bademli' şovu

Bursa Özel Nilüfer Bademli Orta Okulu'nda 'Yeteneklisiniz Bademli'” yarışması düzenlendi. Sosyal Bilgiler Zümresi tarafından hazırlanan ve öğrencilerin yeteneklerini sergilediği yarışmanın ilk turu sona erdi. Mental aritmetik, beat box, stand up, wushu gibi çeşitli alanlarda yarışan öğrenciler jüri karşısında yeteneklerini sergiledi.

    Yarışmayı düzenleyen sosyal bilgiler zümresi adına konuşan Hüseyin Gülaçtı, “Bu yarışma ile öğrencilerimize hem kendi yeteneklerini keşfetme, hem de bu yetenekleri izleyici karşısında sergileme imkânı oluşturduk. Yaparak, yaşayarak öğrenen öğrencilerimizin yeteneklerini sergileyerek özgüvenlerini geliştirmelerini istedik ve böyle bir yarışma organize ettik.” dedi.

    Gülaçtı, öğrencilerle hem yoğun bir tempoda geçen ilk dönemin stresini attıklarını hem de eğlendiklerini kaydetti. Gülaçtı, “Öğrencilerimizin yoğun ilgi gösterdiği ‘Yeteneklisiniz Bademli’ yepyeni yetenek ve şovlarıyla ikinci tur heyecanıyla devam edecek.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x