Bağcılar’da polise ses bombalı saldırı

26 Şubat 2015 Perşembe 02:15

Bağcılar’da seyir halindeki ekip otosuna kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ses bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmadı. Polis, olayı gerçekleştiren kişi ya da kişileri yakalamak için çalışma başlattı.Olay,...

Bağcılar'da polise ses bombalı saldırı

Bağcılar’da seyir halindeki ekip otosuna kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ses bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmadı. Polis, olayı gerçekleştiren kişi ya da kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, Yeni Mahalle Kalender Sokak üzerinde saat 23.30 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, resmi ekip otosunun sokaktan geçtiği sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ses bombalı saldırı gerçekleştirildi. Teneke kutu içerisine konulan ses bombasını atan şahıslar olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri olayı yara almadan atlatırken söz konusu adrese çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Sokağı emniyet şeridiyle kapatan polis, olay yerinde delil topladı. Üzerinde ‘Berkin’in hesabını soracağız’ yazılı teneke kutu ve patlama sonrası etrafa dağılan parçalar Bomba İmha ve İnceleme ekipleri tarafından da detaylı şekilde incelendi.

Toplanan parçaları delil torbasına koyan polis incelenmek üzere emniyete götürdü. Polis, olayı gerçekleştiren kişi ya da kişileri yakalamak için çalışma başlattı. Saldırının meydana geldiği yerin 100. Yıl Kemalpaşa Polis Merkezi’ne yaklaşık yüz metre mesafede olması dikkat çekti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x