Bahçede seyyarlara satış yaptırmıyor diye hastane yöneticisi darp edildi

18 Ocak 2013 Cuma 13:57

Konya'da seyyar satıcılar hastane bahçesinde satış yapılmasına izin verilmemesi nedeniyle hastane yöneticisi Prof. Dr. Dursun Odabaşı ve Güvenlik Amiri Ali Musa Aktaş'ı darp etti. Olay sonrası 3'ü kadın 7 kişi olduğu tespit edilen saldırganlar...

Bahçede seyyarlara satış yaptırmıyor diye hastane yöneticisi darp edildi

Konya'da seyyar satıcılar hastane bahçesinde satış yapılmasına izin verilmemesi nedeniyle hastane yöneticisi Prof. Dr. Dursun Odabaşı ve Güvenlik Amiri Ali Musa Aktaş'ı darp etti. Olay sonrası 3'ü kadın 7 kişi olduğu tespit edilen saldırganlar kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Saldırıda başından ve belinden yaralanan Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Dursun Odabaşı, hastaların ve hasta yakınlarının rahat ve huzuru için uzun zamandır seyyar satıcıları bahçeden çıkarmak için çalıştıklarını söyledi. Seyyarlarla mücadele için belediye ve emniyetten destek istediklerini ancak istedikleri desteği alamadıklarını ifade eden Odabaşı, bu sabah hastane personelini tehdit eden seyyar satıcılarla konuşmak istediğini kaydetti. Seyyarlardan birinin odasına girdiğini ve konuşmaya başladıklarını anlatan Odabaşı, "Kendisine hastane bahçesinde satış yapmalarına izin veremeyeceğimi, böyle bir yetkimin olmadığını söyledim. Bunun üzerine odada bulunan seyyar satıcı bağırmaya başladı. Bu sırada odanın dışında bekleyenler de içeriye doldu. Bir tanesi üzerime çullandı. Diğerleri de odayı dağıtmaya başladı. Ben koltuktan yere düşerek başımı yere çarptım. Bu sırada güvenlik müdürünün de kaşını yardılar." dedi. Olay yerinde inceme yapan polis eşkallerini aldığı zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x