Balık avlamaya çıkan şahıs ölü bulundu

16 Mayıs 2013 Perşembe 01:11

Trabzon'un Çarşıbaşı ilçesinde, balık tutmak için botla Karadeniz’e açılan bir kişi denizde ölü olarak bulundu. Olta ile balık avlamak için amcasının botuyla Karadeniz’e açılan Yusuf Günaydın (30), henüz bilinmeyen bir sebeple denize...

Balık avlamaya çıkan şahıs ölü bulundu

Trabzon'un Çarşıbaşı ilçesinde, balık tutmak için botla Karadeniz’e açılan bir kişi denizde ölü olarak bulundu.

Olta ile balık avlamak için amcasının botuyla Karadeniz’e açılan Yusuf Günaydın (30), henüz bilinmeyen bir sebeple denize düştü. Günaydın'ın botu boş olarak bulundu. Dün akşam saat 18.30'da durumun polise haber verilmesinin ardından Çarşıbaşı Kaymakamı Özkan Demir, Çarşıbaşı Belediye Başkanı ve Coşkun Yılmaz sahile geldi.

Bölgeye Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait arama ve kurtarma ekipleri sevk edildi. Vatandaşlar da büyük küçük yaklaşık 15 tekne ile denizde arama çalışmasına katıldı. Yusuf Günaydın'ın su üzerindeki cansız bedenine ulaşıldı. Kıyıya çıkarılan Yusuf Günaydın’ın cesedi olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin ardından Vakfıkebir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Acı haberi alan ailesi ve yakınları sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x