Balık tutmaya çalışan gençler denize düştü: 1 ölü

14 Şubat 2013 Perşembe 15:29

Muğla'nın Fethiye ilçesinde balık tutmaya çalışırken dengesini kaybederek denize düşen 2 kişiden biri hayatını kaybetti, diğeri hastanede tedavi altına alındı.        Fethiye'nin Karadere beldesinde...

Balık tutmaya çalışan gençler denize düştü: 1 ölü

Muğla'nın Fethiye ilçesinde balık tutmaya çalışırken dengesini kaybederek denize düşen 2 kişiden biri hayatını kaybetti, diğeri hastanede tedavi altına alındı.

        Fethiye'nin Karadere beldesinde yaşayan Erkan Genç (28), balık tutmak üzere Karadere Plajı'na gitti. Yanında Selim Genç adlı akrabası da bulunan Genç, kıyıdan denize ağ atmaya başladı. Bu sırada kıyıya vuran sert dalgalar nedeniyle Erkan ve Selim Genç, dengesini kaybederek denize düştü. Sert dalgalarla mücadele eden iki genç, bir müddet denizde kaldıktan sonra vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Yaklaşık yarım saat kalp masajı yapıldıktan sonra ambulansa konulan Erkan Genç, hastane yolunda hayatını kaybetti. Denizden çıkarılan diğer yaralı Selim Genç'in hastanedeki tedavisi devam ediyor. Hayatını kaybeden Erkan Genç'in cesedi, yapılan incelemenin ardından otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x