Balıkesir'deki kazada hayatını kaybeden iki kişinin isimleri belli oldu

01 Ekim 2013 Salı 17:47

Balıkesir'de tur midibüsünün uçuruma düşmesi sonucu hayatını kaybeden iki kişinin kimlikleri belli oldu. Bunların Osmaniye nüfusuna kayıtlı Hüsne Altıntaş (28) ve Fatih Korkmaz (22) olduğu bildirildi. Yaralanan 12 kişinin ise Balıkesir'deki...

Balıkesir'deki kazada hayatını kaybeden iki kişinin isimleri belli oldu

Balıkesir'de tur midibüsünün uçuruma düşmesi sonucu hayatını kaybeden iki kişinin kimlikleri belli oldu. Bunların Osmaniye nüfusuna kayıtlı Hüsne Altıntaş (28) ve Fatih Korkmaz (22) olduğu bildirildi. Yaralanan 12 kişinin ise Balıkesir'deki iki hastanede tedavileri devam ediyor.

Kaza, saat 14.30 sıralarında Edremit'teki kaplıcalara gitmek için Osmaniye'den gelen tur aracının, Dursunbey karayolunun 45. kilometresindeki Naipler köyü yakınlarında uçuruma düşmesiyle meydana gelmişti. Muhammet Şahan (30) idaresindeki 80 GM 047 plakalı midibüs, yağışlı havanın etkisiyle virajı alamayarak yaklaşık 50 metrelik uçuruma yuvarlanmıştı. Kazada yaralanan şoför Şahan, Hacer Çabır (56), Tuğba Yılmaz (29) ve Türkan Mennan (68) Balıkesir Devlet Hastanesi, Mediha Melikoğlu (63), Aysel Şen (43), Abidin Çakır (53), Leyla Şahan (53), Oğuz Şahan (34), Birgi Kaplan (46), Zafer Şahan ve Mert Barsan ise Atatürk Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x