Başkale'de yaralılar için ambulans bekleniyor

17 Aralık 2012 Pazartesi 20:14

Van’ın Başkale ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan 5 kişinin Van'a sevki için ambulans bekleniyor. Yaralılar Başkale Devlet Hastanesi'nde bekletiliyor.        Kaza Van-Hakkari kara yolunda...

Başkale'de yaralılar için ambulans bekleniyor

Van’ın Başkale ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan 5 kişinin Van'a sevki için ambulans bekleniyor. Yaralılar Başkale Devlet Hastanesi'nde bekletiliyor.

        Kaza Van-Hakkari kara yolunda meydana geldi. Van'dan Hakkari’nin Yüksekova ilçesi yönüne giden Kasım Düzen yönetimindeki 30 YA 206 plakalı minibüs İran yolcu otobüsüyle çarpıştı. Meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı. Sivil vatandaşların araçlarıyla yaralılar Zeki Kaya, Cesim Düzen, Bahram İtah, Sait Kurt ve Kasım Düzen, Başkale Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların Van'a sevk edilmesi gerektiği, ancak hastanede bilinemeyen bir nedenden dolayı ambulans olmadığı için bekletildikleri belirtildi.

        Yaralılardan durumu ağır olan Cesim Düzen, Başkale Devlet Hastanesi'nde ameliyata alındı. Polis ve jandarma ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x