Başkan Çağırıcı'dan karla mücadele ekiplerine teşekkür yemeği

19 Ocak 2013 Cumartesi 14:07

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, kar yağışının yaşandığı günlerde sorun yaşanmaması için yoğun bir şekilde çalışan mücadele ekibiyle öğle yemeğinde bir araya geldi. Çağırıcı, bütün çalışma ekiplerine ayrı...

Başkan Çağırıcı'dan karla mücadele ekiplerine teşekkür yemeği

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, kar yağışının yaşandığı günlerde sorun yaşanmaması için yoğun bir şekilde çalışan mücadele ekibiyle öğle yemeğinde bir araya geldi. Çağırıcı, bütün çalışma ekiplerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Halk Sarayı’nda düzenlenen programda Başkan Çağırıcı, 3 vardiya halinde 24 saat boyunca çalışan ekiplere teşekkür etti. Programa Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü’nden karla mücadele çalışmasını yürüten ekipler katıldı. Çağırıcı, burada yaptığı konuşmada, “Kar yağışının olduğu günlerde yaklaşık 3 bin 500 cadde ve sokakta tuzlama çalışması yaptık. Bu çalışmalarda toplam 170 personelimiz görev aldı ve bin 450 ton tuz harcadık. Ortaya koyduğunuz özverili çalışmalar sayesinde Bağcılar’da sorun yaşamadık. Yoğun çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x