Başkan Kavuncu’dan öğrencilere girişimcilik dersi

19 Ocak 2013 Cumartesi 14:13

Turkuaz Şirketler Grubu'nun kurucusu olan Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, iş ve siyaset hayatında yakaladığı başarıları Eyüplü öğrencilerle paylaştı. Eyüp Belediyesi’nin lise son sınıf öğrencilerine yönelik düzenlediği...

Başkan Kavuncu'dan öğrencilere girişimcilik dersi

Turkuaz Şirketler Grubu'nun kurucusu olan Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, iş ve siyaset hayatında yakaladığı başarıları Eyüplü öğrencilerle paylaştı.

Eyüp Belediyesi’nin lise son sınıf öğrencilerine yönelik düzenlediği girişimcilik seminerleri kapsamında öğrencilerle buluşan Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, gençlere bazı tavsiyelerde bulundu. "Eğer işinize sahip çıkmazsanız, siz onu değil, o sizi bırakır." diyen Kavuncu, gençlere müteşebbis olmalarını önererek gençlere yabancı dil öğrenmenin önemini, girişimci olmanın püf noktalarını, başarıya giden yolda mutlaka yapılması gerekenleri anlattı. Öğrencilerin sorularını da cevaplayan Kavuncu, "İş hayatında iletişim kurmak çok önemli. Başarılı olmak içinse pozitif olmak, yapacağınız işi sevmek, çok çalışmak, yabancı diller öğrenmek, istediğiniz alanda üniversite eğitimi almak gerekir." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x